Trekking nummers certificaathouders

certificaat

Trekking nummers certificaathouders (van onze bouw-kikker-adoptie-actie)

Bij de sluiting van ons groeps-reünieweekend in Duiven hebben onze nieuwe Welpen de zevende trekking van 25 nummers van de certificaten gedaan. Deze houders kunnen hun certificaat aan de penningmeester toesturen met het IBAN-rekeningnummer waarop de storting gedaan kan worden (hoeft niet, u mag ook vergeten op te sturen).

1 10 20 21 28
30 39 44 57 59
61 64 68 79 81
97 98 130 147 150
153 160 162 182 184
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen door Wil Hogenstijn . Bookmark de permalink .

Over Wil Hogenstijn

In 1958 als welpje in Arnhem bij de Carles de Foucald groep gekomen. Na bij de Welpen, Scouts en Rowans geweest te zijn ben ik bij de leiding van de Christoforusgroep in Arnhem gekomen. Ook was ik in 1976 hopman van de Jamboree groep in Noorwegen, van het Nederlands contigent. Na 12,5 jaar bij de Christoforusgroep kwam ik bij onze Luctor terecht. Ik wilde toen graag iets anders, zeker ook moest er Scouting voor jongeren met een beperking (handicap) komen. De Luctor zocht en ik vond toen de Luctor! En nu na 33 jaar actief als ............. nu een stapje terug maar nog wel lekker actief als beheerder clubhuis en onderdeel van het bestuur. Ik hoop nog heeeeel veel jaren m'n bijdrage aan onze Luctor te kunnen leveren. Vind het nog steeds te gek, leuk en zou het voor geen goud hebben en kunnen missen!