Prachtige cheque en mooi geschilderd clubhuis!

deze prachtige Cheque en nog veel meer !

Deze prachtige Cheque en nog veel meer !

Daar werd onze Luctor mee verrast!

Begin juli kregen we een mail van de Arnhemse Uitdaging of wij wilden mee werken aan een aanbod van het community event van HR Services team van AkzoNobel op 24 september. Onze Luctor hoefde maar kort na te denken en zei graag YES!

12122486_736879856415919_9185909291978168956_n 11222708_736879609749277_433396437950857524_nIedereen kan inmiddels het resultaat van de enorme inzet van dit team nu al waarnemen. Ons hele clubhuis zit aan de buitenkant helemaal opnieuw in de verf! Alle muren opnieuw wit met zwarte rand, alle luiken, ramen, deuren en de garage/berging deuren opnieuw in een frisse kleur, te gek mooi is het allemaal geworden!

Helaas kwam het team niet meer toe aan het schuren van de vloer van ons spellokaal en vervolgens opnieuw in de lak zetten hiervan. Mooie klus voor ons in de a.s. herfstvakantie (alle benodigde lak hebben we gekregen).

12043064_736879606415944_3373647421243800336_nDaarnaast heeft het team ook nog die enorme stapel stenen en tegels opgeruimd en al het puin in canvas zakken gedaan, klaar voor afvoer. Ook werden de verrotte houten palen van de afscheiding vervangen door betonnen palen, een enorme klus deze verbetering aan ons buitenterrein. En dan straks ook nog een mooie overkapping voor ons fietsenrek en nieuwe picknicktafels, bijna te mooi om waar te zijn !

Langs deze weg wil ons bestuur graag het AkzoNobel HR Service team, dat met 33 personen heel hard gewerkt hebben, heel hartelijk bedanken voor hun enorme inzet.

Zeker een extra vermelding verdient Rob Sanders, die als coördinator hééééééel veel voorbereidende werkzaamheden heeft verricht, denk alleen al aan berekenen/bestellen van alle benodigde materialen. Daarnaast is er ook heel veel tijd gaan zitten in de voorbereidingen om op de “klusdag” ook echt te kunnen schilderen, alle muren moesten eerst met hoge druk gereinigd worden, ingesmeerd met algen/mos-doder en vervolgens weer gereinigd worden. Een hele natte en zware klus. Straks zullen we een aantal foto’s op de website plaatsen.

Dit bericht werd geplaatst in Algemeen door Wil Hogenstijn . Bookmark de permalink .

Over Wil Hogenstijn

In 1958 als welpje in Arnhem bij de Carles de Foucald groep gekomen. Na bij de Welpen, Scouts en Rowans geweest te zijn ben ik bij de leiding van de Christoforusgroep in Arnhem gekomen. Ook was ik in 1976 hopman van de Jamboree groep in Noorwegen, van het Nederlands contigent. Na 12,5 jaar bij de Christoforusgroep kwam ik bij onze Luctor terecht. Ik wilde toen graag iets anders, zeker ook moest er Scouting voor jongeren met een beperking (handicap) komen. De Luctor zocht en ik vond toen de Luctor! En nu na 33 jaar actief als ............. nu een stapje terug maar nog wel lekker actief als beheerder clubhuis en onderdeel van het bestuur. Ik hoop nog heeeeel veel jaren m'n bijdrage aan onze Luctor te kunnen leveren. Vind het nog steeds te gek, leuk en zou het voor geen goud hebben en kunnen missen!