Wij starten een nieuwe speltak!

nieuwScouting Luctor wil in januari 2015 weer starten met de nieuwe speltak Welpen. Ben jij tussen de 7 en 12 jaar oud, vind je het leuk om in het bos te spelen, houd je van avontuur, kampvuur en marshmellows, de natuur, allerlei scoutingspelletjes en -activiteiten en ben je niet bang om vies te worden? Dan zoeken wij JOU! Want wij hebben nog plek in onze nieuwe speltak. Laat mama of papa of jouw verzorgers dan gauw contact met ons opnemen!

Waar spelen wij: Luctors honk op de Diependalseweg 7 in Arnhem

Wanneer spelen wij daar: Elke 2e en 4e zaterdag van de maand. De tijd is als volgt: van 9.30 uur tot 12.00 uur.

Wil je meer informatie: Kijk gerust eens rond op de site of stuur een mailtje naar de contactpersoon van deze nieuwe speltak.

Alvast opgeven? Of samen met een vriendje of vriendinnetje eens komen kijken?

Neem dan contact op met Mandy of Ingrid via welpen@scoutingluctor.nl