Sinterklaas bij Luctor!

Op 7 december was het dan eindelijk weer zover. Sinterklaas zou zijn terugvaart naar Spanje uitstellen zodat hij bij Luctor kan zijn. Want ja, zijn verjaardag viert de Sint toch het liefste bij Luctor.

De groep werd in tweeën gedeeld. Het ene deel mocht bij Sinterklaas komen en kreeg een mooie DVD of een lekkere chocoladeletter. De andere groep mocht dobbelen om zo een mooi kado bij elkaar te spelen. Halverwege werd er limonade gedronken en gewisseld.

De Sint was weer goed op de hoogte: de vernieuwde kledingstijl van René, de blousekleur van Maarten, het overvliegen van Joanne en zelfs de favoriete liedjes en hobbies van de Pivo’s. Alles stond keurig door Piet in het grote boek genoteerd.

Natuurlijk was iedereen braaf en is er niemand door de Sint meegenomen naar Spanje, maar dat was toch nog even spannend voor sommigen.

Nu is hij met al zien Pieten weer terug naar Spanje. Rest ons een braaf en gezellig jaar met leuke kado’s en mooie foto’s

Tot volgend jaar!Dag Sinterklaasje