RSW 9-10-11 mei 2014

Ahoy maatjes, hijs de zeilen! De koning van Tortuga heeft een anti-piratenwet ingesteld. En dat laten we niet zomaar gebeuren! 9 mei trekken we ten strijden!

Vrijdag 9, zaterdag 10 en zondag 11 mei is de RSW op de waterberg. En natuurlijk doen jullie ook weer mee! De strijd zal plaats vinden op de Waterberg, maar slapen doen we in het spellokaal van ons eigen honk. Wij verwachten jullie vrijdag 9 mei om 18:00 uur met gevulde buiken op scoutinglabelterrein ‘De Waterberg’. (Deelenseweg 1 6816TR, Arnhem). Op zondag 11 mei moet je daar ook weer worden opgehaald vanaf 16:00 uur (taxi’s graag bestellen voor 16:15 uur) (Ouders zijn vanaf 15.30 uur welkom om de afsluiting mee te maken)

Je mag het terrein met de auto niet betreden, daarom willen we jullie vragen, of je naar het kampterrein gebracht kan worden, of bel even naar Mandy, dan komt zij je ophalen bij de poort. Het zal druk worden met ouders die kinderen brengen, dus kom je met de taxi, laat je dan voor de ingang afzetten.

Het thema is: Pirates of the Carribean. Dus het zou leuk zijn als je als piraat verkleed bent het weekend.

We verwachten dat jullie allemaal aanwezig zijn het weekend, kan je helaas toch niet, laat dat dan even weten. Dit kan via Milou@scoutingluctor.nl of Mandy@scoutingluctor.nl.

Voor vragen kun je contact opnemen met Milou: 06-46156354 of tijdens het weekend met Mandy 06-50515640 / Luctor’s noodtelefoon 06 519 54 116

Voor beknopte informatie (incl. routebeschrijving) bekijk de pagina behorend bij het RSW evenement.